خرید پکیج ایران رادیاتور در کرج

خرید پکیج ایران رادیاتور در کرج

پکیج های دیواری و زمینی ایران رادیاتور که از سال 1383 تولید و روانه بازار شده اند تاکنون توانسته سهم گسترده ای از بازار محصولات گرمایشی را به خود اختصاص دهند.دلیل محبوبیت این محصولات را می توان قیمت های مناسب و رقابتی،تبلیغات گسترده و خدمات پس از فروش این شرکت دانست.در ادامه این مطلب به معرفی انواع پکیج های ایران رادیاتور و خرید پکیج ایران رادیاتور در کرج خواهیم پرداخت.

خرید پکیج ایران رادیاتور در کرج :مدل های مختلف

پکیج های شوفاژ دیواری و زمینی ایران رادیاتور در انواع و کاربردهای مختلفی تولید می شوند که می توان به مدل های زیر اشاره کرد:

 • پکیج های دیواری و زمینی،
 • پکیج فن دار
 • بدون فن
 • تک مبدل
 • دو مبدل
 • سه مبدل
 • آنالوگ
 • و دیجیتال در ظرفیت های 21000 تا 36000

همچنین پکیج شوفاژ دیواری گرمایشی ایران رادیاتور در انواع تک مبدل و دو مبدل تولید می شود و هر کدام بر اساس ظرفیت، نوع، راندمان سوخت مصرفی، فشار آب مورد نیاز و . . . دارای مدل های متنوعی می باشند. این تقسیم بندی برای سهولت بیشتر در امر انتخاب پکیج مناسب برای هر مصرف کننده می باشد.

پکیج های دیواری و زمینی ایران رادیاتور

برای خرید پکیج ایران رادیاتور در کرج توجه کنید که پکیج های مدل ECO – K – ES – E – M – L – LR  پکیج های دو مبدل هستند و سری مدل های BM جز مدل های تک مبدل ایران رادیاتور محسوب میشوند. همچنین لازم به ذکر است در هر کدام از این دو مدل سری FF فن دار و سری CF بدون فن می باشد.

پکیج دو مبدل یا مونوترمیک ایران رادیاتور (MONOTHERMIC)

در این نوع پکیج ها از دو نوع مبدل استفاده می گردد:

 1. مبدل اصلی (Gas Water Heat Exchanger)
 2. مبدل صفحه ای (Water Heat Exchanger)

مبدل اصلی در پکیج ایران رادیاتور وظیفه تامین گرمایش رادیاتورها را به عهده دارد، به گونه ای که آب سیستم گرمایش، از طریق این مبدل گرم شده و به رادیاتورها منتقل می شود.

اما برای تامین آبگرم مصرفی (بهداشتی)، آب سیستم گرمایش از طریق پمپ ها از مبدل اصلی عبور کرده و سپس به جای حرکت به سمت رادیاتورها، از مبدل صفحه ایی عبور می کند و همزمان آبسرد ورودی نیز از مبدل صفحه ای میگذرد و بر اثر عبور این دو آب از مبدل و عمل انتقال حرارت از آب گرم (مدار گرمایش) به آب سرد ورودی، آب گرم مصرفی ایجاد می شود.

با توجه به اینکه در این پکیج ها آبگرم مصرفی با شعله مشعل تماس مستقیم ندارد، تشکیل رسوب بر جدار داخلی مبدل صفحه ای به مراتب دیرتر از پکیج های تک مبدل اتفاق می افتد.

پکیج تک مبدل یا بی ترمیک ایران رادیاتور (BITHERMIC)

برای خرید پکیج ایران رادیاتور در کرج توجه داشته باشید که در این نوع پکیج ها از نوعی مبدل تحت عنوان مبدل اصلی دوبل (Double Gas Water Heat Exchanger) استفاده می شود. ساختار این مبدل ها به گونه ای است که آبگرم مصرفی و همچنین آب سیستم گرمایش را از داخل این مبدل عبور داده و پس از گرم شدن به رادیاتورها می رساند.

برای تامین آبگرم مصرفی، هنگامی که شیر آب باز می شود. پمپ دستگاه که آب سیستم گرمایش را سیرکوله می نماید، متوقف شده و تنها آب سرد ورودی وارد مبدل می گردد و توسط شعله مشعل پکیج گرم شده و در نهایت به مصرف میرسد؛ دقیقا شبیه به یک آبگرمکن فوری دیواری عمل می کند. در این سیستم کنترل دمای آبگرم مصرفی به دلیل تماس مستقیم با سیال شعله، سخت تر بوده و به همین دلیل دمای آبگرم حین مصرف تا حدودی دچار نوسان می گردد.

یکی دیگر از عواملی که استفاده از این سیستم ها را محدود می سازد، رسوب گذاری زود هنگام آن بدلیل تماس مستقیم با شعله مشعل پکیج می باشد.

نکاتی جهت خرید پکیج ایران رادیاتور در کرج

 • نکاتی جهت خرید پکیج ایران رادیاتور در کرج
 • برای محاسبه تقریبی ظرفیت پکیج مورد نیاز، متراژ واحد مسکونی را در عدد 150 (کیلو کالری) و متراژ واحدهای اداری را در عدد 100 (کیلو کالری) ضرب می کنیم.
 • در صورتیکه بخشی از مسیر دودکش پکیج دیواری به صورت افقی ( بیش از 30 سانتی متر) باشد، استفاده ازپکیج های فن دار الزامی است.
 • پکیج های دو مبدله در شرایطی مورد استفاده قرار می گیرند که یا آب ورودی دارای سختی (املاح) زیاد باشد و یا زیربنای آپارتمان بیش از 120 متر باشد.
 • در صورتیکه محل نصب پکیج در بالکن یا فضای باز باشد نیز استفاده از پکیج فن دار الزامی است.
 • فشار آب شهر در محل نصب دستگاه پکیج  گازی می باید حداقل 0.5 و حداکثر 3.5 اتمسفر باشد.

مواردی که شامل نصب و راه اندازی رایگان پکیج ایران رادیاتور در کرج می شود:

– بررسی و تعیین محلی برای نصب پکیج ایران رادیاتور

– قرار دادن پکیج ایران رادیاتور در محل تعیین شده برای نصب و اتصال آن به شبکه آب، برق و گاز توسط اتصالات همرا آن

– شستشوی مدار رفت و برگشت گرمایش

– راه‌ اندازی پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور

– آموزش کار با دستگاه

خرید پکیج ایران رادیاتور در کرج از الوپکیج:

فروشگاه رسمی الو پکیج واقع در شهر کرج آماده خدمت رسانی در جهت خرید انواع محصولات سرمایشی و گرمایشی به ویژه در کرج و تهران می باشد.

هم شهریان عزیز کرجی می توانند محصول مورد نظر خود را به صورت حضوری با مراجعه به فروشگاه خریداری نمایند.

مشتریان عزیز شهرستان نیز می توانند به صورت غیر حضوری تنها با یک تماس محصول دلخواه خود را سفارش داده و نهایتا تا 24 ساعت کاری سفارش خود را دریافت نمایند.

لیست پکیج های ایران رادیاتور

admin
جولای 11, 2019
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.