رادیاتور پره ای ایران نوین در کرج

 رادیاتور پره ای ایران نوین در کرج

رادیاتور پره ای ایران نوین که تولید شرکت آببند می باشد به عنوان یکی از بهترین رادیاتور های پره  ای موجود در بازار به شمار می آید.خرید رادیاتور پره ای ایران نوین در کرج یا در کجای کشور نیازمند دانش اولیه و پیش زمینه ای درباره این محصولات است.به همین جهت در این قسمت از وبسایت فروشگاهی الوپکیج در نظر داریم تا به معرفی مشخصات این خانواده از رادیاتور ها بپردازیم.

معرفی مختصر رادیاتور پره ای ایران نوین

رادیاتور های پره ای با توجه به مساحت فضا و نوع رادیاتور انتخابی ( طول پره و آکس آن) انتخاب می شوند.

رادیاتورهای دایکستی گروه صنعتی آب بند یا همان رادیاتور پره ای ایران نوین با ویژگی هایی همچون

  • راندمان بالا
  • مقاومت در برابر خوردگی
  • سبکی
  • پوششش زیبا
  • بادوام
  • و سهولت در نصب با

برند ایران نوین به بازار عرضه می شوند.

به کارگیری متخصصین با تجربه و مدرن ترین ماشین آلات ریخته گری تحت فشار دایکستی و مونتار، تضمینی برای کیفیت منحصر به فرد رادیاتور پره ای ایران نوین در کرج می باشد.

رادیاتور ایران نوین اولین رادیاتور کف تراش در ایران است که این امر منجر به سهولت در مونتاژ، اضافه و کم کردن پره ها وآب بندی هر چه بهتر این محصول می باشد.

معرفی مختصر رادیاتور پره ای ایران نوین در کرج

پره های رادیاتور به صورت بلوک ها با ظرفیت های حرارتی مختلف بر حسب سفارش مشتریان مونتاژ می گردد( نوع شمش آلومینیوم مصرف شده برای تولید از نوع LM2 و A413 وارداتی می باشد).

گارانتی

این محصول با نشان استاندارد ایران همراه با 5سال گارانتی در فروشگاه الوپکیج به فروش می رسد.

خرید رادیاتور پره ای ایران نوین در کرج

جهت خرید این رادیاتور می توانید مدل ها و ویژگی های محصول را در ادامه مشاهده کرده و مقایسه با سایر محصولات مشابه موجود در سایت نسبت به خرید اقدام کنید.

همشهریان عزیز کرجی می توانند از مزایای خرید به صورت اقساط نیز بهره ببرند.به این منظور می بایست پس از مطالعه شرایط خرید اقساطی به صورت حضوری به دفتر فروشگاه مراجعه کنند.

 

admin
جولای 15, 2019
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.