0

درباره ما

محصولات سرمایشی و گرماشی از زمان های خیلی دور به صورت سنتی مانند استفاده از آب و آتش در زندگی انسان حضور داشتند.چراکه بشر همواره در فصول مختلف به انرژی سرمایشی و گرمایشی احتیاج داشته است.امروزه محصولات جدید و پیشرفته ای وارد بازار شده اند و عده ی زیادی به توزیع و فروش این محصولات می پردازند.فروشگاه الوپکیج یکی از فروشنده های محصولات سرمایشی و گرمایشی مدرن در کرج است.

معرفی فروشگاه الوپکیج

الو پکیج در تابستان سال 98 در قالب یک فروشگاه آنلاین فعالیت اینترنتی خود را آغاز کرد.این فروشگاه راهکار های بهینه انتخاب تجهیزات تاسیساتی سرمایشی و گرمایشی را برای مصرف کنندگان ارائه می دهد.

در این سایت شما می توانید اطلاعاتی جامع و کامل از انواع محصولات و برند های آن ها به دست آورید.همچنین به جز محصولات گرمایشی و سرمایشی شما می توانید قطعات و لوازم جانبی،وسایل مورد نیاز استخر و سونا و انواع دستگاه تسویه آب را خریداری کنید.

معرفی فروشگاه الو پکیج

ویژگی های فروشگاه الوپکیج

  • هر محصول دارای اطلاعات کامل و مشخصات اختصاصی خود به همراه جداول و توضیحات مختصر است که به مصرف کننده کمک می کند محصولی دقیقا متناسب با نیاز خود انتخاب کند.
  • تمام صفحات دسته بندی های اصلی و فرعی و برند ها دارای معرفی و توضیحات هستند.
  • تمامی محصولات موجود در فروشگاه الوپکیج دارای گارانتی و ضمانت شرکتی است.پس خیالتان بابت خرید راحت.
  • مشتریان عزیز می توانند با تماس با شماره های فروشگاه از مشاوره خرید استفاده کنند و با کارشناسان ما مشورت نمایند.
  • قیمت ها در الو پیکج با کمترین سود ممکن بوده و کاملا به روز هستند.

خرید اقساطی

بزرگترین ویژگی و خدمتی که فروشگاه الوپکیج به مشتریان خود ارائه می دهد خرید محصول به صورت اقساطی است.البته این خدمت تنها برای مشتریان تهرانی و کرجی می باشد.آن دسته از مشتریانی که قصد خرید محصول به صورت اقساطی را دارند می بایست علاوه بر داشتن چک روز و پذیرفتن شرایط ویژه اقساط به دفتر فروشگاه واقع در میدان مادر کرج مراجعه نمایند.خرید اقساطی محصولات سرمایشی و گرمایشی با توجه به افزایش هرروزه قیمت ها و عدم ثبات تورم در بازار بزرگترین خدمت ما به مشتریان عزیزمان است.

خرید اقساطی از الوپکیج

خدمات و سرویس تعمیرات در فروشگاه الوپکیج

الوپکیج تنها در زمینه فروش تجهیزات تاسیساتی فعالیت نمی کند بلکه دارای سرویس کارانی مجرب در زمینه تعمیر و سرویس محصولات سرمایشی و گرماشی در کرج نیز هست.مشتریانی که محصول سرمایشی یا گرمایشی آن ها دچار مشکل شده است می توانند با تماس با شماره های فروشگاه درخواست سرویس دهی کنند تا سرویسکاران ما در اسرع وقت به مشکل آنان رسیدگی کنند.

خرید حضوری برای مشتریان کرج و تهران

تاکنون هیچ فروشگاه اینترنتی دارای قابلیت خرید حضوری نبوده است.اما فروشگاه الوپکیج این مزیت را برای مشتریان کرجی خود قائل شده است که در صورت تمایل به صورت حضوری با مراجعه به فروشگاه نسبت به خرید اقدام کنند.این امر به منظور جلب رضایت و اطمینان بیشتر مشتریان انجام می شود.

سخن آخر

تمام تلاش ما در فروشگاه الوپکیج این است که شما را در یک خرید خوب و لذت بخش و مطمئن همراهی کنیمو بتوانیم در تمام زمینه های خدمات رسانی مورد اعتماد و امین شما باشیم.